+420 777 936 951

Služby

Služby

HOME STAGING

 

Nákup nemovitosti je vždy velmi emotivní záležitost. První dojem rozhoduje, zda potenciální kupující projeví bližší zájem k objektu. Někdy stačí jen několik změn, které promění vaši nemovitost v domov snů. Často chybí prodávajícímu představivost rozpoznat skryté vlastnosti opotřebovaného nebo velmi individuálně zařízeného bytu či domu. Problém leckdy není byt nebo dům samotný, ale první dojem. My, tým ,,prostoru a duše“ se podíváme na vaši nemovitost z pohledu kupujícího a pomůžeme vám s úpravami do scény, ve které se může potencionální zájemce cítit jako doma.

V USA, Velké Británii a skandinávských zemích je Home-staging již běžnou součástí při prodeji nemovitosti. Takto upravené byty nebo domy se prodávají dvakrát rychleji, a až o 15% dráže. Investice je nízká a vyplatí se nejen do nemovitostí k prodeji, ale také k pronájmu.

Spolu s vámi si projdeme místnost po místnosti a doporučíme vám kroky pro optimální prezentaci.
Zajistíme vám:

Vy se pak rozhodnete, které návrhy chcete implementovat. Pracujeme pružně a přizpůsobíme naše služby vaší individuální situaci, od konzultací až po kompletní řešení na základě našich profesních zkušeností a osvědčeného smyslu pro design. V případě potřeby jsme schopni organizovat malé renovace jako čerstvé nástěnné malby, které jsou rovněž důležité pro celkový první dojem.

SOFT STAGING

Občas stačí jen maličkosti, pár atraktivních doplňků.
Rádi vám poradíme, jestli má ve vašem případě Soft-staging smysl.

CENÍK

Při počátečním kontaktu se s vámi domluvíme na návštěvě a prohlídce vaší nemovitosti.
Poté následuje vyhotovení písemné analýzy, za kterou účtujeme 1.800 Kč.
Dalším krokem je vytvoření designového návrhu včetně předběžného odhadu nákladů na realizaci.
Cena dle odhadu prací a dohody.

LETECKÉ SNÍMKY

 

Jedním z nejzajímavějších způsobů, jak využít dron technologie je fotografování. Nabízíme prezentaci vaší nemovitosti i na leteckém snímku naší kvadrokoptérou.

 PRÁVNÍ SERVIS

 

PRODEJ NEMOVITOSTI

Naše realitní kancelář zajišťuje pro prodávající a kupující klientelu kompletní právní servis:

Na žádost klientů zajišťujeme vyžádanou advokátní nebo notářskou úschovu kupní ceny, projednání podmínek, přípravu podkladů.

Při předání nemovitých věcí novým vlastníkům máme připravené předávací protokoly. Následně zajišťujeme vypsání daňového přiznání k dani z nabytí nemovitých věcí a uhrazení této daně příslušnému finančnímu úřadu. Depozitum 4% z kupní ceny pro daň z nabytí nemovitých věcí bývá po celou dobu probíhajícího prodeje uloženo na účtě realitní kanceláře nebo v advokátní úschovně.

PRONÁJEM NEMOVITOSTI

Při pronájmu nemovitosti vypracujeme nájemní i podnájemní smlouvu. Tyto smlouvy je nutné sjednotit s podmínkami stanov bytového družstva i společenství vlastníků jednotek. Následné předání pronajímaných nemovitostí do užívání nájemcům i podnájemcům je pak podloženo předávacími protokoly. V případě nutností je v rámci právního servisu naší kanceláře sepsaná výpověď z nájmu i podnájmu i dohoda o ukončení nájemního vztahu včetně předávacího protokolu.

FORMULÁŘE KE STAŽENÍ

 

 E.ON / Elekřina

E.ON / Plyn

ČEVAK

FINANČNÍ ÚŘAD 

 


Partneři