Makléři

Naši makléři svému oboru rozumí a právem patří mezi nejvíce ceněné kolegy v realitním oboru. Svoji práci vnímají jako svou dlouhodobou aktivitu, z čehož jasně vyplývá jejich zaměření na spokojené klienty. Jejich hluboké znalosti, motivace a odhodlání, spolu se spoustou zkušeností, ušetří našim klientům čas, peníze i starosti.

Ing. Miloslav Čech

Vystudoval stavební fakultu ČVUT v Praze. S více než deseti lety zkušeností na trhu s nemovitostmi poskytuje vynikající služby a odborné rady, aby svým klientům pokaždé zajistil hladké a úspěšné transakce. Svých zkušeností v prodeji nemovitostí jako je byt, rodinný dům, garáž a výrobní areál využije k tomu, aby vám pomohl dosáhnout vašich cílů. Mezi jeho významné přednosti patří preciznost, spolehlivost a zodpovědnost.

Kontakt

Mobilní telefon: 777 772 515

E-mail: cech@adamkovareality.cz

Tomáš Hošek

Vystudoval gymnázium v Českých Budějovicích a nástavbové studium, obor cestovní ruch. Hovoří německy a anglicky. Specializuje se především na pronájem bytů, rodinných domů a prodej bytů. Zajímá se o vše týkající se pronajímané či prodávané nemovitosti a aktivně vyhledává nemovitosti splňující požadavky svého zákazníka.

Kontakt

Mobilní telefon: 774 180 163

E-mail: hosek@adamkovareality.cz


Partneři