+420 777 936 951

Home staging

Pomůžeme vám zvýšit prodejní hodnotu vašeho majetku a minimalizovat dobu prodeje, tím, že ukážeme váš byt či váš dům před návštěvou v atraktivním světle.

Nákup nemovitosti je vždy velmi emotivní záležitost. První dojem rozhoduje, zda potenciální kupující projeví bližší zájem k objektu. Někdy stačí jen několik změn, které promění vaši nemovitost v domov snů. Často chybí prodávajícím představivost rozpoznat skryté vlastnosti opotřebovaného nebo velmi individuálně zařízeného bytu či domu. Problém často není byt nebo dům samotný, ale první dojem. My, tým ,,prostoru a duše‘‘ se podíváme na vaší nemovitost z pohledu kupujícího a pomůžeme vám s úpravami do scény, ve které se může potencionální zájemce cítit jako doma.

V USA, Velké Británii a skandinávských zemích je Home staging již běžnou součástí při prodeji nemovitosti. Takto upravené byty nebo domy se prodávají dvakrát rychleji, a až o 15% dráže. Investice je nízká a vyplatí se nejen do nemovitostí k prodeji, ale také k pronájmu.

Spolu s vámi, si projdeme místnost po místnosti a doporučíme vám kroky pro optimální prezentaci.  Zajistíme vám: nový nábytek za původní nebo doplnění původního, stylové a umělecké doplňky,  textilie a osvětlení. Vy se pak rozhodnete, které návrhy chcete implementovat. Pracujeme pružně a přizpůsobíme naše služby vaší individuální situaci: od konzultací až po kompletní řešení na základě našich profesních zkušeností a osvědčeného smyslu pro design.

V případě potřeby jsme schopni organizovat malé renovace jako čerstvé nástěnné malby, které jsou rovněž důležité pro celkový první dojem.

CENÍK
Při počátečním telefonickém rozhovoru se s vámi domluvíme na návštěvě a prohlídce vaší nemovitosti.
Následně vytvoříme designový koncept včetně předběžného odhadu nákladů na realizaci.
Za vyhotovení písemné analýzy účtujeme 1800 Kč.

HOME STAGING KOMPLETNĚ
Cena dle odhadu prací a dohody.
Zdarma ke každé proměně fotografie před a po realizaci.

SOFT STAGING
Občas stačí jen maličkosti, pár atraktivních akcentů. Rádi vám poradíme, jestli má ve vašem případě Soft staging smysl.


BYT 2+kk, Resslova ulice, České Budějovice

 

 


Partneři