+420 777 936 951

Hana Adámková

Hana Adámková založila jednu z nejstabilnějších realitních kanceláří v Českých Budějovicích. Před realitami pracovala mnoho let v oboru hotelnictví v Rakousku a Německu. První zkušenosti v oblasti nemovitostí získala jako správkyně majetku ve společnosti Hochstaffl: ,,zde jsem se naučila opravdu mnoho,“ říká ke svým začátkům.  Motto :  ,,Musíte se postarat o každý aspekt svého podnikání, aby bylo udržitelné a ziskové a musíte být vnímavý ke každé potřebě svého klienta.“

Hana Adámková  oslavila dvacet let významných realitních úspěchů. Během své kariéry nedobrovolně vyškolila několik, dnes konkurenčních realitních kanceláří. Její moudrost a odbornost se vyvíjela po letech udržování strategických obchodních vztahů a výsledkem je rozsáhlá řada kontaktů, díky kterým efektivně spojuje kupující a prodávající. Vášeň pro její práci jí umožnila leckdy překonat očekávání zákazníků a úroveň profesionality ji získala důvěru klientů i kolegů ze stejného oboru. Často zůstala v přátelství se svými klienty po mnoho let poté, co se šťastně usadili ve svých domovech. Má vždy jasný přehled o tom, co prezentuje svým zákazníkům před, během a po transakci. To je známka velkého makléře a ona je perfektní příklad.

Její záliba mimo práci spočívá především v cestování. Ráda tráví svůj volný čas s přáteli, četbou historie a studiem duchovních věd. Hovoří plynule německy, anglicky a domluví se rusky. Pomáhá různým charitativním organizacím včetně dětské nemocnice v Českých Budějovicích.


Partneři